Grudniowy czas

Grudzień w naszej szkole upłynął w atmosferze świątecznych przygotowań.

Na naszym szkolnym Facebooku można było zobaczyć co się aktualnie dzieje.

Rozpoczęliśmy od wizyty w fabryce bombek w Krzywiniu. 6 grudnia na każdego z nas czekał mikołajkowy prezent i spotkanie z samym Mikołajem. Klasa III brała udział w warsztatach decoupage, podczas których przygotowali bombki. Uczennice naszej szkoły odebrały nagrody i wyróżnienia w Powiatowym Konkursie na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową – a jest się czym pochwalić, bo Zosia Żak z klasy III zdobyła I miejsce. W ostatnim tygodniu odwiedziliśmy bibliotekę, aby wziąć udział w świątecznych zajęciach prowadzonych przez p. Marzenę.

W międzyczasie trwały próby do świątecznego przedstawienia, które odbyło się w środę 20 grudnia. Zaprosiliśmy nasze rodziny, aby mogły podziwiać artystyczne występy.

Mimo tak pracowitego czasu z utęsknieniem czekamy na powrót do szkoły po Nowym Roku. A teraz życzymy wszystkim dobrych świąt, nabrania sił, odpoczynku i szczęśliwego Nowego Roku.