XIII TURNIEJ WARCABOWY

Z ogromną radością i dumą, chcemy podzielić się niezwykłym wydarzeniem, jakim był XIII Turniej Warcabowy, w którym wzięli  udział uczniowie klasy drugiej i trzeciej.
To niezwykłe, że tak młodzi i pełni energii uczniowie podejmują się takiej rywalizacji, żeby doskonalić swoje umiejętności w grze w warcaby. To dowód na to, że w naszej szkole nie tylko zdobywamy wiedzę, ale także rozwijamy nasze talenty i pasje.

Od samego początku turnieju widać było ogromne zaangażowanie uczestników. Każdy z nich koncentrował się nad planszą, analizował ruchy przeciwnika i podejmował strategiczne decyzje. To niesamowite, jak w tak młodym wieku uczniowie potrafią wykazać się cierpliwością, wytrwałością i determinacją.

Serdecznie gratulacje dla wszystkim uczestników za ich wysiłek. Każdy z nich jest prawdziwym zwycięzcą, ponieważ odważył się stanąć na scenie i pokazać, czym jest prawdziwa pasja. Odwaga i dążenie uczestników do celu jest godna podziwu.

miejsce I Gracjan Kufel kl. 2

miejsce II Magdalena Zawiła kl. 2

miejsce III Anastazja Perz kl. 2
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów w Waszych działaniach. Bądźcie zawsze odważni, pełni pasji i dążcie do osiągnięcia swoich marzeń.