Wiosenne sukcesy

W dniu 19 marca 2024 roku w Zespole Szkół Gminy Kościan Przedszkolu i Szkole Podstawowej w Starym Luboszu odbył się Gminny Konkurs Wiedzy Ogólnej OMNIBUSEK 2024 dla klas drugich. Naszą szkołę reprezentowali; Lena Krawczyk i Stanisław Nowak. Podczas konkursu uczestnicy rozwiązywali test wyboru składający się z ponad stu pytań. Czas rozwiązania testu wynosił 30 minut. Pierwsze miejsce i tytuł OMNIBUSKA wywalczył Stanisław Nowak, z czego jesteśmy bardzo dumni.
Gratulujemy Stasiowi i Lenie.
Życzymy Wam powodzenia i sukcesów w przyszłości!

Zosia Żak zajęła 3 miejsce w kategorii klas I-III w miejsko-gminnym konkursie na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną. 🎉
Ogromnie gratulujemy kolejnego sukcesu.

26 marca 2024 roku uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do Kościańskiego Ośrodka Kultury na ogłoszenie wyników powiatowego konkursu na „Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną”.
Z naszej szkoły wysłano 11 prac. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie i wykonanie kartki wielkanocnej. Oceniając prace, komisja uwzględniła tematykę Świąt Wielkanocnych, technikę i samodzielność wykonania oraz ogólne wrażenie estetyczne.
Wśród wyróżnionych byli uczniowie naszej szkoły:
Lena Krawczyk kl. 2
Anastazja Perz kl. 2